İnsan Kaynakları

ETAMATİS'de insan kaynaklari depratmanının hedefi,mevcut pozisyon ihtiyaçlarını degerlendirerek, şirketin politika, hedef ve kültürüne uygun teknik ve davranışsal yeterliliklere sahip en uygun adayı pozisyona yerleştirmek olarak tanımlanabilir.

İnsan Kaynakları birim yetkilisi adaylar ile ilk görüşmeyi yetkinlik bazlı yapar,ön görüşme sonucu olumlu olan adayları ikinci görüşme için personel talebinde bulunan birim yetkilisine yönlendirir. Her iki görüşmede de olumlu sonuç alan adaya iş teklifi yapılır.

ETAMATİS 'e iş başvuruları, internet sitesi yoluyla, posta ile, e-posta adresine, çalışanların önerileriyle ya da şahsen gelerek yapılabilir,yapılan başvurular sınıflandırılarak İnsan Kaynakları veritabanında gelecekte oluşacak ihtiyaçlar göre değerlendirilmek üzere 6 ay boyunca saklanır.

Genel Başvuru

Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü veya alanı belirten bir önyazı ile bu ilana başvurabilirsiniz.

Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veritabanımıza işlenecek ve de niteliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizinle temasa geçilebilecektir.

Online Başvuru